Tulekild Ilutulestikel on hea meel teiega jagada, et 11ndal augustil 2018.a. toimub Emajõe festivalil Liis Lemsalu live kontserdi finaalis kaunis püroshow.
Saame teiega jagada selle püroshow visuaalprojekti 🙂 Et anda võimalikult lähedane ülevaade pakutavast vaatemängust
koostasime ilutulestiku projekti animatsiooni programmis “Finale Fireworks”.
See on ainulaadse püroshow animatsiooniprogramm, mille kasutusõigused on Tulekild Ilutulestikud omandanud.
Tegemist on siiski animatsiooniga ja kõikide efektide reaalne välja nägemine ei pruugi olla sajaprotsendiliselt selline kuidas animatsioonis on esitatud.
Visuaalprojekt annab kauni ülevaate efektide paigutuse kohta ajas ja ruumis koos ilusa muusikaga 🙂

#tulekildilutulestikud #püromuusikal #tuleshow #tulevärk #püroshow #liislemsalu

Eile, 18.05.2018 toimus SELLi (https://www.sellgames2018.com/home/) mängude avamine ERMi suurhoone kõrval Tartus. Seda suurepärast avatseremooniat soosis ilm! Vasakult ja paremalt möödusid paduvihmad, taevas sähvis äike ja säras kaunis vikerkaar ning tudengite sissemarsil oli taevas mattunud kuldsesse päikeseloojangu värvi 🙂 Avatseremoonia oli tõeliselt mänguline ja päädis võimsa finaaltulevärgiga muusikasse.
Finaal vaatemängu juhatas sisse tuleskulptuur SELL mille suurus oli 3×6 meetrit! Vaata neid ilusaid pilte ja ning videot! Täname kõiki kalliks saanud kaasorganisaatoreid kellega meil on olnud võimalus üle iga nelja aasta neid vahvaid tudengimänge avada kauni Eestimaa pinnal 🙂

#tulekildilutulestikud #sellgames2018

Eile (30.04.2018) toimus volbritulevärk kaarsillal 🙂 Esmakordselt olid vaatemängus ka püroefektidega droonid! Tulekild Ilutulestikud on teinud Tartus volbri tulemüsteeriume üle 10 aasta!! 😉
#studentdays #volber #tulevärk #ilutulestik #tulekildilutulestikud